Grupa Azoty Koltar poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej

Zakres obowiązków:

  • obsługa pojazdu trakcyjnego;
  • dotrzymywanie obowiązujących terminów wykonywania prac manewrowych;
  • dbanie o stan techniczny pojazdu, sprawowanie kontroli stanu technicznego pojazdu, nadzór nad bezpieczeństwem jazdy;
  • należyte prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku;
  • współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie obsługi przewozów.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania czynności prowadzącego pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej tj. posiadanie świadectwa zdania egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów;
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność;
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do zajęć sportowych (karty vanitystyle)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną Opiekę Medyczną w LuxMed;
  • bogaty wachlarz świadczeń w ramach ZFŚS.

Wcześniejszy kontakt telefoniczny możliwy pod numerami telefonów: 14 637 25 32 lub 14 637 25 46,

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: ##zdaipgejapln#at#vgjeppodin.rdb##.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia oferty.

Aplikacje bez kompletu ww. dokumentów nie będą brane pod uwagę w prowadzonym postępowaniu.