Grupa Azoty Koltar poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Kandydat na Maszynistę

Opis stanowiska:

Obsługa przewozów licencjonowanych po liniach PLK z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego i zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi.

Wymagania:

  • ukończony 18. rok życia
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • bardzo dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku maszynisty
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane czynności
  • niekaralność
  • mile widziana licencja maszynisty.

Oferujemy:

  • Pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs na maszynistę trwający ok 1,5 roku. Na czas szkolenia płaca zasadnicza na poziomie minimalnego wynagrodzenia. W początkowej fazie szkolenia praca w systemie podstawowym, w kolejnych etapach w systemie zmianowym i elastycznym. Po zdobyciu uprawnień gwarantujemy zatrudnienie na pełny etat z wynagrodzeniem na poziomie min. 10 tys. złotych brutto.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prawidłowość i terminowość wypłaty wynagrodzeń
  • Atrakcyjne benefity wynikające z zatrudnienia na umowę o pracę m.in.:
  • Pakiet opieki medycznej dla pracowników i członków ich rodzin
  • Program grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin
  • Karty sportowe, dofinansowania do wczasów, weekendów, preferencyjne pożyczki remontowe itd.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: ##zpsgn.zdaipg#at#vgjeppodin.rdb##

Telefony Kontaktowe:14 637 26 35;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zgłoszenie na stanowisko powinno zawierać:

1. Życiorys zawodowy (CV) oraz list motywacyjny,

W zależności od Państwa wyboru dotyczącego rekrutacji bieżącej lub też kolejnych rekrutacji ogłaszanych przez Grupę Azoty KOLTAR Sp. z o.o., prosimy o dopisanie oświadczenia „a” lub „b” dotyczącego ochrony danych osobowych.

 a) Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Azoty "KOLTAR" Sp. z o. o.  z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

 b) Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Azoty "KOLTAR" Sp. z o. o.  z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupy Azoty KOLTAR Sp. z o.o.”